Healthplanning.eu

Tasuta kohaletoimetamine alates 40 €

Harmoonias loodusega

Vegavero enda kohta

Vegavero ajalugu algas umbes kaheksa aastat tagasi. Sel ajal töötasime meie, Vegavero asutajad, mõlemad telekommunikatsioonitööstuses, istudes sageli mitu korda nädalas lennukites, osaledes lugematutel koosolekutel, süües halvasti ja mitte piisavalt liikudes. Selle tulemusena ei tundnud me end mingil hetkel enam oma kehas mugavalt ja hakkasime intensiivsemalt keskenduma tervisele, toitumisele ja liikumisele.

Parema ja tervislikuma eluviisi järkjärgulise rakendamisega kasvas meie huvi toidulisandite vastu. Esiteks olime muutnud oma dieedi taimetoitlaseks ja seejärel täiesti taimseks, nii et otsisime kvaliteetseid toidulisandeid, näiteks B12-vitamiini tablette. Kuid me ei tahtnud ainult kvaliteetseid tooteid, vaid tahtsime neid osta ka ettevõttelt, mis meid inspireeriks; selline, mis jagas meie kirge! Soovisime, et see kajastuks tooraine kvaliteedis, pädevas klienditeeninduses ja mõistlikes hindades.

Kahjuks pettusid meie ootused ikka ja jälle. Mida me oma otsingust leidsime, olid tooted, mis sisaldasid odavaid ja isegi loomset päritolu lisaaineid, koos tootjatega, kes ei tahtnud või ei osanud meie küsimustele vastata ja kellel oli ilmselt vähe huvi oma klientide rahulolu vastu. Mida rohkem tegelesime toidulisanditega, seda rohkem saime teadmisi toorainetest, lisaainetest, vitamiinidest ja mineraalidest. Avastasime, et ettevõtted müüvad individuaalsete pakkumiste asemel standardseid valmistooteid ja loomulikult toodavad võimalikult odavalt. Mida me ei suutnud mõista, oli see, et lihtsalt ei olnud tarnijat, kes oleks suutnud täita meie soovi kvaliteedi ja teenuse järele.

Ja nii sündiski Vegavero idee: asutada oma ettevõte ja arendada parimaid tooteid koos parimate inimestega vastavalt oma ideedele ja kirele. Alates toote esialgsest ideest, tooraine ostmisest ja tootmisest kuni müügi ja klienditeeninduseni tahtsime pakkuda kõike ühest usaldusväärsest allikast.

Vegavero väärtused

Me armastame loodust ja oleme pühendunud keskkonna austamisele, mistõttu on kõik meie toidulisandid veganid. Otsime toorainet üle kogu maailma, võttes arvesse nende traditsioonilist päritoluriiki ja tagades nende kvaliteedi. Kasutame võimaluse korral taimseid koostisosi ja ei lisa oma toidulisanditele tarbetuid kunstlikke lisaaineid nagu magneesiumstearaat, lõhna- ja maitseained või säilitusained.

Töötame pühendunult ja kirega, et arendada oma toidulisandeid, kombineerides hoolikalt koostisosi ja annuseid, et vitamiinid, mineraalid ja ensüümid annaksid oma optimaalse toime. Meie toodetest ei leia te kunagi valmislahendusi. Me toetume ainult usaldusväärsetele tarnijatele, keda oleme tundnud juba mitu aastat ja kes tagavad rangelt meie soovitud kvaliteedistandardid. Keskkonnasäästlikkus ei ole meie jaoks pelgalt loosung: teeme igal võimalusel koostööd kohalike partneritega, valime taastuvaid energiaallikaid ja pakume ametiautode asemel ühistranspordipileteid.

Arendame tooteid vastavalt teie vajadustele ja pakume neid õiglaste hindadega. Investeerime ohutusse ja läbipaistvusesse, tootes oma tooteid Saksamaal vastavalt kõrgeimatele kvaliteedistandarditele. Lisaks analüüsivad kõiki tooteid sõltumatud Saksa laborid, et anda teile meelerahu. Kliendid ja partnerid on meile sama olulised kui meie töötajad; mõtleme Vegaverost kui ühest suurest perest. Me hoolime teie eest; Oleme teie kõrval, algusest lõpuni, et nõustada, toetada ja kasvada koos teiega.

Shopping Cart